Produkty farmaceutyczne i biologiczne muszą być przechowywane w kontrolowanej temperaturze. APP opracowuje i komercjalizuje systemy, które umożliwiają całkowitą ochronę produktów w odniesieniu do przediałów czasowych / temperatur, zapewniając odpowiednie warunki klimatyczne.

Szeroka gama rozwiązań APP jest testowana i poddawana kwalifikacji w naszym laboratorium, co pozwala na funkcjonowanie łańcucha termicznego.

NASZA OFERTA

Prezentujemy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

PUDEŁKA IZOTERMICZNE

Rozwiązania, które pozwalają na funckjonowanie łańcucha termicznego produktów termoczułych przy uwzględnieniu przedziałów temperatury podczas transportu.

TORBY IZOTERMICZNE

Dostosowane do transportu krwi, osocza, narządów do przeszczepu, próbek biologicznych i produktów farmaceutycznych. Łatwe do transportu.

Torby z lodem i płytki eutektyczne

Praktyczne i skuteczne – doskonała opcja przy transporcie. Torby z lodem ze wzgledu na swoje właściwości nie zostawiają osadu cieczy w dolnej części opakowania.

POJEMNIKI IZOTERMICZNE

Pojemniki izotermiczne umożliwiają kontrolę chłodzenia (bez przerw w łańcuchu termicznym) podczas magazynowania, pakowania i długotrwałego transportu od miejsca odbioru do punktu dostawy

SPORTOWE TORBY ŻELOWE

Żelowe torby chłodzące zaprojektowane specjalnie do okładów w przypadku posiniaczenia, zranienia albo zwichnięcia.

MONITORING TEMPERATURY

Niezbędne przy magazynowaniu, pakowaniu i transporcie produktów termoczułych. Umożliwiają dostęp do informacji w czasie rzeczywistym, zapewniając, że towary docierają do miejsca przeznaczenia w idealnych warunkach.

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.